اخبار هیئت

🔰 نفرات برتر تنیس آمل مشخص شدند

🔸مسابقات تنیس رده سنی ۱۲ و ۱۴ سال دختران و پسران کشور از ۱۲ مرداد لغایت۲۰ مرداد به میزبانی هییت تنیس شهرستان آمل و باشگاه تنیس راکت به سرداوری مجید گلچین و مدیریت مسابقات ونداد لاریجانی با حضور ۱۱۵ شرکت کننده از سراسر کشور برگزار شد .

🔸در پایان در رده سنی ۱۲ سال دختران :
 خانم ها محمد رحیمی از ایلام و کریمی از مازندران مقام سوم مشترک ، ثاقب تهرانی از تهران مقام دوم  و عابدینی از آذربایجان شرقی مقام اول را بدست آوردند.

🔸در رده سنی ۱۲ سال پسران: آقایان فهیمی از البرز و کاردان از مازندران  مقام سوم مشترک ، پازوکی از مازندران مقام دوم و حاجیلویی از تهران مقام اول را کسب نمودند .

🔸رده سنی ۱۴ سال دختران: خانم ها عابدینی از آذربایجان شرقی و مهدی زاده از ایلام مقام سوم مشترک ، طهماسبی از مازندران مقام دوم و روحانی مقدم از مازندران مقام اول را بدست آوردند .

 🔸رده سنی ۱۴ سال پسران :  آقایان اشجاری از تهران  و اکبرپور از مازندران مقام سوم مشترک ،  حسن زاده از مازندران مقام دوم و کریمی از مازندران مقام اول را کسب نمودند .

⭐️در مجوع از ١٦ عنوان برتر ، ٨ عنوان را نوجوانان مازندران كسب كردند.

🔸تیم داوری مسابقات برعهده خانم ها کاظمی و غلامپور و آقایان امینی و فخرآرا بود.

🔸آیین اختتامیه مسابقات با حضور دکتر پهلوان رئیس اداره ورزش و جوانان و تيم همراهشون ،تنی چند از  پیشکسوتان ورزشی ، آقای خسرواباذری اولین رییس هییت تنیس آمل،اعضای هییت رييسه تنيس آمل و لاریجانی دبیر هیات تنیس آمل برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *